Ledová Královna

Publikoval(a) Last dne 6. ledna 2011

Královno ledových pustin, PUSŤ NÁS! Žijeme v zemi v které je jen led, žijeme tam kde vás obklopuje jen bílá zeď. Žijeme tam kde královnu otrávil ledový jed! Královno ty srdce z ledu a kamene máš, na svůj trpící lid zapomínáš.. Někdo na nástroj krásný začal hrát, naše země i srdce začali tát. Jen jedno nemá šanci se k nám přidat.. To bolestí poseté, jizvami pokryté, kamením pobité, už nemá důvod roztát, či bojovat.. Královna se začala u svého lidu těžce propadat, a možná proto má i právo si říkat: ,,Nač mám bojovat, pro jednou už z ledu a kamene srdce mám a bolest nerada znovu prožívám..." Možná někde v ledu je do dnes královna ukrytá, a stále si pro sebe tato slova říká...

Přečíst náhodné dílo