Básně, Povídky, Úvahy, Pohádky, Fejetony, Romány, Reportáže

a

Panenka Naděnka

Panenka Naděnka

Amelie M. Fejetony » ?nezařazené?

Anotace: .. žila byla.. jedna blonďatá a milá.. jo, vážně byla milá.... jj

-


Říkejme jí třeba Naděnka. Měla jsem tu čest, potkat ji na jednom zbytečném kurzu pro úplné trotly, po kterém následoval kurz další aneb rekvalifikační.

Naděnka je taková drobná, nenápadná blondýnka středního věku, taková porouchaná Bárbíe, věčně udivená, moc hodná a přitom všem úplně tupá. Žena v domácnosti, každej večír pečlivě připravená na příjezd svého mužíčka z jeho cest.. Hlásek má tenký jako vlasec, nahozený na jiskřivou hladinu rybníka, ale když se zasměje, je to jako když vámi projede břitva.. anebo klidně ten vlasec, skrz hladinu dolů, to právě, když zatáhne rybka.

Zažily jsme spolu spoustu příhod. Nejvíce však právě při absolvování rekvalifikačního kurzu pro neschopné čehokoli. Pohodlně se usaďte a ..

.. no co asi tak čekáte??? Čtěte! :)

Naděnka a nádraží

Naše úžasná bárbíblondkrasavícainteligéntnajaspolukuržofka.. přicupitala jako pokaždé na poslední chvíli a v silně nepraktických lodičkách na vysoké štengli, na nástupiště, směr Prágl.. a páč fest lilo.. poudá jí Iwet.. další moc fajn spolukuržofka.. \"Bárbí, gde máš deštník..?\" Odpovědí její bylo.. \"myslíte, že dneska bude lejt???\" Odpovědí mou bylo.. cvrnknutí si smíchy do kalhot.. vostuda no! Ještě, že nosím f tašce inkontinenční pomůcky, protože jinak nevím nevím! Ono lepší začít dřív, než pozdějc, vídě?!

Naděnka a tojléty

Stojíme s Iwet u tojlét, když tu se přifaří Naděnka a poudá.. „Na co tu čekáte??“ S velkým údivem nad touto logickou otázkou, jsme se hluboce zamyslely.. a následně děly.. \"na co asi.. dovezli banány!!!\"

Naděnka a lektorka

Lektorka.. \"řekněte mi složení lidské kostry..\"

Naděnka.. po dlouhém zamyšlení………… \"přední nohy.. zadní nohy...........\"

Naděnka telefonistka

Věčně hendsfrí vokolo krku.. asi novej hit.. a samý.. „teď jsem si prdla.. za pět min se půjdu vyčůrat a jestli to půjde, hodím i bobek.. muck, těším se na tebe broučku, papiky mucky muck“ No totální blueee.. co víc vám mám na to říct..!

Naděnka a dvojkalhotky..

.. cesta vlakem.. a Bárbíe si neuhlídala nožičky.. Chvíli jsme na ní tupě zírali, jestli si jako nedělá pééérdel.. když se nám jala vysvětlovati, že at se neděsíme, že ta příšernost s babskejma motivama, kterou nás právě oblažila.. a přitáhla tím pozornost nejenom naší, ale celého kupéčka.. je vlastně jen podržpunčocha, páč jí punčošky padaj.. že jako vona by kalhotky nikdy neukázala! Panč pod timhle má ještě jedny gatky.. brrrr! Děkujeme za vysvětlení Naděnko!

Naděnka a sekndhénd

Jednoho dne, když bylo trošku volněji, jsme courali po Praze a šli se podívat někam do sekáče.. Naděnka si tam vybrala sukýnku, kterou čapla do jedné ruky a protože příděl financí od mužíčka už statečně utratila.. do druhé ruky čapla stravenky, které jsme dostávali na obědy.. a pištivým hláskem, třepajíc v packách sukýnku a poukázky, povídá \"prosím vás.. berete tu stravenkyyyy?\" Naděnko zdrhej, vytáčí číslo do magořince!!!!

Naděnka a nebohý pan průvodčí

Naděnka si nandává ve stoje před pidizrcátkem nad sedačkama naušničku, když vstupuje pan průvodčí a vlak cukne.. Naděnka ztrácí rovnováhu a padá panu průvodčímu přímo mezi nohy.. Tedy rukama.. Tento reflex zopakuje cestou ještě na dvou mužích..

To já, je rovnou švihám při nastupování taškou s noubůkem he!
.
Publikoval(a): Amelie M., 2.11.2017
Přečteno (76x)
Tipy (0) ... dát Tip/SuperTip

Spodek

Stránka generována 16.7.2024 11:13
U nás jste dnes prohlídl(a) 1 stránek.
roboti