Básně, Povídky, Úvahy, Pohádky, Fejetony, Romány, Reportáže

a

Pohádka o deb*lovi aneb.. Jak mě zaslepila vidina rychlého zisku

Pohádka o deb*lovi aneb.. Jak mě zaslepila vidina rychlého zisku

Dnes v noci, posilněna vydatně driákem na bolest v kombinaci se dvěmi skleničkami vína na vánočním večírku, jsem se rozhodla zbohatnout. Jaká náhoda, že v TV běžel takový ten pořad, kde stačí zavolat JEN za 70 Kč za minutu, vyluštit jednu stupidní hádanku a být bohatší o 4 tisíce. Tož vzala jsem to jako jasné znamení.. to nemůže být přeci náhoda!!

V mém jednání mě značně utvrzovalo to, že již 5 (!!!!!) minut NIKDO nezavolal a přitom stačilo jen trošku přemýšlet a na odpověď musel přijít každý. S hlavou nalepenou na obrazovce, jsem sledovala písmenka, kontrolovala, zda má odpověď bude správná, abych nepřišla o 70 Kč zbytečně a výhru si tak pojistila.. Nu což.. VÍM, JÁ TO SLOVO VÍM.. VOLÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁM!!!!

Dobrý den, dovolali jste se do Blaablaa.TV, než budete moci být přepojeni do studia, rádi vám povíme pár mouder, taky můžete využít pomoci našich věštců.. říkal mi mile, poooooomaaaaaluuuuuuuu hlas z automatu. Tož zvedl se ve mně na poslední chvíli pud sebezáchovy, v oblouzněném mozečku mi došlo, že je to BOUDA jako řemen a v 59 sekundě jsem stihla prásknout telefonem..

Nad ránem.. asi ve 4 hodiny, když přišla ze svého vánočního večírku moje drahá polovička, jsem se raději hned přiznala k počínající demenci, která napadá můj mozek a oznámila, že nechci slyšet ani slovo, až přijde můj účet za telefon. Pro jistotu jsem drahouška seřvala ještě za to, že nechal na večírku o pár stovek víc, než jsme předpokládali a řekla mu, že vzhledem k jeho rozhazovačnosti se nebude již NIKDY probírat má blbost.. Jeho oblouzněný mozeček mi na vše přikývl, flákl s ním do postýlky.. a teď mi nezbývá, než se modlit, věřit, že na svůj slib, zaplacení účtu v absolutním klidu nezapomene a rozvod se konat nebude..

Deb*lům zdar!! NAZDAR!!!!

Dovětek: SMS, dnes, v 8:23, Blaablaa.TV : Mrzi nas, (MĚ TAKY!!!!!!!!) ze jste se nedovolali do studia, stale vsak pro vas mame uzasnou nabidku, volejte vestce na tel. cislo 123 123 123, JEN ZA 70 KC ZA MINUTU! S laskou vase Blaablaa.TV
.
Publikoval(a): Amelie M., 19.9.2017
Přečteno (108x)
Tipy (2) ... dát Tip/SuperTip
Poslední tipující: gogol

Spodek

Stránka generována 16.7.2024 10:31
U nás jste dnes prohlídl(a) 1 stránek.
roboti