Svět
Pokud bych mohl popsat současný svět v pár slovech, zvolil bych chaos, materialismus, egocentrismus a hamižnost. Žijeme ve světě, ve kterém je taková přemíra informací, že z nás dělá hlupáky. Je opravdu těžké určit, zda jsou informace pravdivé či nikoliv a proto dnes nemáme víru v bohy, ale v informace, kterým věřit chceme. Na základě těchto informací dnes válčíme, jako se dříve a možná stále dnes válčí kvůli víře v různé bohy.
Je to ještě mnohem složitější a zamotanější než si myslíš, ale v podstatě máš pravdu. Z tvé úvahy vyplývá jediná otázka: Proč se tak děje?
Souhlasím, ale pokud bych to tu měl rozepsat tak už by to nemohlo být objektivní shrnutí.