Někdy mě přirovnávají ke Kate Bushové, což mě velice těší, ale abych byla upřímná, její písničky mi přijdou trochu obskurní, často postrádají právě opravdu silnou melodii, ta je jen tak v pozadí, nevýrazná. Její hudba, především její zvuk, je ale jinak samozřejmě hodně zajímavá.
★★★★★
zatím nehodnoceno
Zdroj: Wikiquote · text pod licencí CC BY-SA 3.0