~~~~~~~~~~~~
Kdopak asi potěší tě
a kdo tlapku podá?
Malé štěně nebo kotě
každý lásku hledá.
I když štěně rozkouše ti
třeba tvoji papuči,
podrbej ho za ušima
na štěně se nekřičí.
Kotě zase „uklidilo“
s kapesníčky šuplíček
vůbec mi to nevadilo,
kotě,to je mazlíček.
Potom spolu vysypaly
můj košíček s pletením,
co s klubíčky udělaly?
To raději nepovím.
Žalovat se přece nemá
to se vážně nedělá,
po úklidu jsem je oba
i na bříšku hladila.
*~~~~~~~*
Vždyť to jsou mí kamarádi
a máme se rádi…
*~~~~~~~~~~~~~~~*
**Kamarádi
Publikoval(a) Květka Š. dne 2. ledna 2012
Anotace: ..kdopak asi potěší tě,kdo ti podá tlapku..
žalovat se nemá ,to je fakt :) Pěkně podané tlapky a ať se mají rádi! Hezký .-)
Tak to má být, pěkně pohladit, pomazlit a žádné hudrování:-)))
Květuš, miloučká báseň... ano, každé zvíře má svoje mušky, když je malé a zdivočelé.. ale tako jako lidé(až na výjimky) postupem času se dokáží ledasčemu naučit. :o) ST!***