Vyčnívala z davu,
byla prostě jiná,
měla jen jednu obavu,
že ji někdo týrá.
Jste šťastní,
že jste ji shodili?
Vždyť ona má život vlastní,
který jste ji zničili.
Každé slovo co vyslovíte,
ji trápí čím dál víc,
však vy to víte
a měli byste jí jít vstříc.
Jste jen ubožáci,
co důstojnost ztrácí
Zhroucený život
Publikoval(a) lénuška dne 26. listopadu 2011
Anotace: .....divné téma :/ ale docela někdy pravdivé
Je fajn Lénuško,že víš,že i o takovýchto tématech je třeba psát. Dávám ST.
.....a kdo nevíjde lenušce vsttříc tak dostane na čuňu....jééééé! básen plná hněvu a ublížení.......joho hoo!
jo lidé často ubližují i slovem...
Slova zraňují mnohdy víc,nez bití.
tohle téma mi sedlo... takže už jen za něj dva body...jsi dobrá :))
Nemám rád, když trpí nevinní