Tucty růží
dá mi,
pod oknem
s prstýnkem
zazpívá,
chce jen,
abychom byli sami,
neodmítnu ho,
nebudu bláznivá.
Večeři
při svíčkách
obstará,
jídlo
s radostí uvaří,
zamilovanou píseň
hraje jeho kytara,
on celý jen
září.
Popřeje mi dobrou
noc,
krásný to je
okamžik,
asi ztratil nade mnou
moc,
přece jen je to
romantik.
Romantik
Publikoval(a) lénuška dne 21. listopadu 2011
Anotace: možná byste to na mě netypli ale co už.. :D pro ženy : takového muže byste chtěli mít doma že ? :)
Ta je jak o mně!
no nevím jestly takový muži ještě existují... ale doufám že ano :D
léno.....takovýho štramáka ti přeju....doufám,že budeš mít štěstí.....básnička je mladá a upřimná jako celá ty.
děkuju ale doufám že mi štěstí dopřeje :))
Se omlouvám za nejapný vtip. Netušil jsem, kam šlapu. Nemyslel jsem to nijak zle!
To jsou ty údaje, že je někomu bůhvíkolik let.
A ty to máš zrovna správně.
Ale Lén,moc krásně jsi to napsala...
takového romantika...paráda.
Děkuju
ale za nic se neomlouvej! to spíš já ;) ;)
Nevím, zde tací rodí, ale snad nějaký takový světem chodí :-)
Pokud takového najdeš, tak se ho drž.
to je jasné ;)) každá dívka touží po takovém muži :D
Takových mužů je plno,než ženu svede - a pak už je sám sebou :-)a romantika daleko ... bacha na ně