Ještě neodcházej,
tolik slov ti
musím říct,
na naši lásku
přísahej,
že mi vždy
budeš vstříc.
Ještě nebreč,
však není konec,
ještě netvaruj si
ze srdce kosočtverec,
ještě naposled mi
rudou růži dones.
Polibek ještě
poslední,
mi zkus dát,
chci ho dostat,
uprostřed deště
a pak se na mě
zkus usmát.
Ještě naposled
mi řekni
hřejivá slova,
až mě zas uvidíš,
tak se nelekni,
nemyslím to doslova,
jen tě chci vidět znova…
Ještě ne
Publikoval(a) lénuška dne 9. listopadu 2011
Anotace: další úlivek ze série básní o lásce a zklamání... báseň se vztahuje na loučení a velkou lásku... :) - rozeno v mé mysli :D celé :D
jůůůůů,ten kosočtverec mě dostal,mě se to líbilo.
;)) sem ráda :D ;)
jo kosočtverec to zabil, hezké dílo :))