Konec přátelství

Publikoval(a) lénuška dne 23. září 2011

Anotace: zažila jsem trauma s mou skoro nejlepší kamarádkou a doufám že se to všehcno spraví....báseň o smutku :(

Přestaň se už hádat, přestaň mě urážet, asi tě přestanu žádat, v dobrý konec, aspoň mě přestaň nohy podrážet. Konec přátelství je tu, už nikdy s tebou mluvit nechci, dobré vzpomínky na zem smetu, budu muset předstírat a vystoupit mezi herci. Sbohem druhá duše má, sbohem pravá ruko, musím navždy zůstat svá, toto je můj úkol..

Přečíst náhodné dílo