Ať tě neztratí

Publikoval(a) lénuška dne 17. srpna 2011

Štěstí ti v patách jde, ať tě neztratí! V noci i ve dne, říkám si, čaroději zlatí! Pomoz mi, já se bojím, ať tě neztratí, jen tak klidně stojím, před cestou Klikatí… Už je pryč, už tě ztratilo, stačí jen-vzít rýč, zakopat a říct, opatruj ho, dobrá vílo..

Přečíst náhodné dílo