Štěstí ti v patách jde,
ať tě neztratí!
V noci i ve dne,
říkám si,
čaroději zlatí!
Pomoz mi, já se bojím,
ať tě neztratí,
jen tak klidně stojím,
před cestou Klikatí…
Už je pryč,
už tě ztratilo,
stačí jen-vzít rýč,
zakopat a říct,
opatruj ho, dobrá vílo..
hééézkýýý! ale bacha na štěstí jakmile se tě drží dlouho pak automaticky přichází pád a neštěstí,mám to vyzkoušený....nejlepší je mít život pod kontrolou v relativní rovnováze. takže ono mít štěstí,taky není nic dobrého,napsané to bylo zvláštní docela novou tvou formou,takovou už vyspělou. hodně ti básně kolísaj,ale to je jedno,je to takový mile respektované......občas je to cítit dítětem,občas dospěláctvím....dobrý, hraj si se svými pocity dál a piš.
:-) díky