Tebe jsem ti odevzdala,
ukrytou v symbolu na řetízku,
však dobře tys ho znala,
byla jsi mu nablízku.
Vždycky jsem ti říkávala,
že tě nosím na krku,
snad to byla pochvala,
že štěstím nazývám tě potichu.
Teď si na dlouho odjela,
snad s řetízkem nad srdcem,
věř, že když jsem tě objala,
upřímněji nebylo pod sluncem.
Štěstí
Publikoval(a) Firefly dne 3. srpna 2011
Anotace: Můj symbol, který nosím na řetízku znamená Štěstí a znamená pro mě velice mnoho :)
pěkný nápad ^-^