Publikoval(a) 01magdig dne 7. června 2011
Anotace: jeto pěkná a krátká báseň
Přečíst náhodné dílo
Jak se vám líbí nová podoba webu?
Pořád ho dolaďujeme a hrozně nám pomůže, když nám řeknete, co zlepšit.
je to pěkná a krátká báseň :0)
Bez smíchu bych tady zhebnul. Pravda.
Smích je základ - vsadim se, že i Velkej třesk byl jeden obrovskej výbuch smíchu :-D
taková říkanka :-)