,,....v oceánech žijí velryby
rybáři přemýšlejí co kdyby
jedna náhle ubyla
a na stolech se líbila.
V restauraci čekají--
žraloky zákazníci chutnají.
Moře rudá skvrna zalévá
to z kosatky
krev lidská ruka vylévá.
Ploutve jim uřežou
ryby z vod na souš
utéci nemůžou.
Boháče slina obtéká
kaviár jim hrdlem protéká...,,
Básen průměrná,ale konečně s nějakým neohraným tématem,dík.
ta básnička je děsivá - ukazuje mi, jak jsem si zvykla zavírat oči před světem...
Humusoidně krvavá,ale přitom neuvěřitelně pravdivá.Takhle se totiž chová každý ke každému,jdouc přes mrtvoly.
tohle téma mě taky přivádí k šílenství, hlavně proto že si řikám, že už nám to nebude dlouho procházet..