kdo a kde jsem?

Publikoval(a) paranoya dne 5. května 2011

Anotace: nevím zrovna

možná jsem jen unavenej, možná už je toho moc, cítím se jak troska, ale nechci volat o pomoc... je půl čtvrtý ráno, ale nechce se mi spát, raděj dám si další pivo, už se nikdy nechci ptát jestli to má smysl, nebo to je pro zábavu, jestli jsem jen jeden nebo jsem jen jeden z davu.

Přečíst náhodné dílo