možná jsem jen unavenej,
možná už je toho moc,
cítím se jak troska,
ale nechci volat o pomoc...
je půl čtvrtý ráno,
ale nechce se mi spát,
raděj dám si další pivo,
už se nikdy nechci ptát
jestli to má smysl,
nebo to je pro zábavu,
jestli jsem jen jeden
nebo jsem jen jeden z davu.
Halo......životní rovnováhu!!!
líbí se mi ta konečná myšlenka - jestli jsem jen jeden nebo jeden z davu - to je dobře vyjádřeno :o)
díky rezervé, mám ten samej názor, tu sílu jsem si uvědomil až když jsem si to znova přečetl...
ten konec je vážně dost dobrej.. ^-^