TAKOVÍ NORMÁLNÍ RABIÁTI
Publikoval(a) ZENITZERO666 dne 5. května 2011
Anotace: Dva kámoši, jedna banka a nulová šance na přežití.
Potesklou krajinou
jde tulák bez poslání,
holku má jedinou...
...noc v níž obživu si shání.
Vykradač drahých aut
a vylupovač bytů,
na konec skončí
s kulkou na chodníku.
Hej kámo!
Co se s tebou stalo!!
Vždyť sociální bahno
ti duši z těla vzalo!
A duše tvoje bledá
dál do pekel se noří,
Co říci!!!
Za řevu čertíků,
ve světě kde se vaří
dušičky hříšníků
a kde se zlu daří,
topíš se v kotlíku
vařící vody,
už tady zůstaneš
buď sbohem Woody!
Peněz sis nabral dost
však v těle cosi chybí.
Tvá duše v pekle je -
- to tělo žerou ryby.
Největší rána
ta banka na náměstí,
kámoš tě zradil
a osud srazil pěstí.
Neměl sis začínat
hošíku s křivákama,
co chtějí 2X brát
nežli jednou dávat.
Žít život poctivej
snad bylo by snažší,
teď skončil jsi v pekle
a svědomí tlačí.
že Tobě radil Tarantino :0)?
Ani ne. Tohle už je dost starý a tenkrát ještě tak známej nebyl.
no no, snad jsem tolik neřekla :D