Stůl a židle. Kafe, mobil.
Ještě podnapilý číšník,
co srdce ženě právě dobil.
Probdělou nocí se pyšní.
Brouček leze po zákusku.
Na kreditku pálí Slunce.
Za kolik dáš svoji lásku?
A po glutamátu usne...
Beruška jí sedne na nos.
Dál hraje socka na příčku.
Do snů pak GMO nanos
A já debility píšu...
Číšník zas čumí na kozy.
Malý kulečník podniká.
Sprostě v dáli zařve kdosi;
"Prosto chortova poviya"
Možná debility, ale vtipné a mají své kouzlo.
nj, debility běžného života, stačí se dívat :)
je to jak galerie se vším i dekadencí - vidím to jako inspiraci k obrazu .)
Tak namaluj, měl to být obraz všedního dne u nás :)
to je dobrej nápad, pokusím se to namalovat, jsem zvědavá co z mé pošahané hlavy vypadne za obraz, máš tam dost materiálu všedního života a postřehů, uvidím , uvidím constantine