Hra přátelská aneb když....

Publikoval(a) kopretina7777 dne 8. října 2024

Anotace: Marušce jsem dopsala konec teď....Uraženy , bolavý ...

Utrhla si srdce mý pro to já a Ty oživila mého konce smrtí lovce Přilila si lektvarů přátelství uvedla do varu jak si čarovala já tě stále více zbožňovala Uvedla k životu naši podstatu žití já s Tebou chci jíti Dobrodružstvi naše hra přátelská jsi milá a hodná jak tygřice umíš se rvát žít a bojovat PS:Kočka, ta šelma milá co nepřisla na mý narozeniny byla si mimo město tak "dík" příjdeš v týdnu víš, já chtěla aspoň na chvíli s Tebou být Přídeš v týdnu jak si slíbila tak kolik bude stát fáč spouštění draků s mým synkem snad? Tohle nikdy nedám Ti číst můj uražený list.

Přečíst náhodné dílo