**Pavouček a...

Publikoval(a) Květka Š. dne 3. listopadu 2020

~~~~~~~~~ Malý pavouk pejska lechtá pejsek ten se jenom chechtá pavouk křičí „to je k zlosti“ já jsem si moh zlámat kosti.. ale nepovídej hafne Ťapka vždyť jsi lehký jako kapka. A pavouk spustil... Soukal jsem si pavučinku do ní lehnu na chvilenku pohoupu se sem a tam uááá,a už skoro usínám vtom zafoukal vítr silný potrhal mé pavučiny. A já padám jako šiška rovnou tobě do kožíška. Kdybys Ťapko jinde stál celý bych se polámal... teď zmizím z tvého kožíšku do trávy nebo keříčku. Potom v další pavučině pavouk chrápe ve vteřině a Ťapka ten se podrbal pak vyskočil a běžel dál a jako vánek,jako vítr jinou pavučinu potrhal... ~~~~~~~~~~

Přečíst náhodné dílo