Doma je
Když zrána mi češeš moje vlasy
je při tom v tobě tolik krásy
A hrnek teplého mléka
pes za domem když štěká
Jablka v trávě pod jabloní
z trouby si sladký štrúdl voní
Táta co večer se vrací domů
nasáklý dřevem i mízou stromů
A před spaním pohádky
tam kde není místo na hádky
Duchna z prachového peří
když jeden na druhého věří
I láska naděje a víra
ruka co ruku věrně svírá
Co je to doma mámo zlatá
to jsem já, ty a taky táta
Líbí se mi. ST.
Kde jsou ty časy... M.
Děkuji Dědo včelo i Mirastus.
no ta je....velmi hezká, hřejivá
Lipová..Děkuji za pěkný komentář
Na to se nejraději vzpomíná...hezké! K
Pěkné. ST.
Pěkné, ano doma je doma
Děkuji moc za komentáře a zastavení se.