Maminka, ta voní po heřmánku,
po kapsách vanilku nosívá
a fialky sype mi do copánků,
když ráno se do oken usmívá.
I pusa od ní je celá cukrovaná,
košilky láskou mi navoní,
když věší prádlo,
sluncem milovaná,
pod naší stařičkou jabloní.
Jak prostému kvítku z trávy
život jí nadělil sedmero krás.
Medová náruč, zrníčko kávy,
tak voní maminka každému z nás.
Velmi pěkné, líbí se mi. ST.
Krásná básnička na úvod, zavoněly z ní vzpomínky na základní hodnoty, které si neseme celý život, a na svět, kde ještě platily... Napsat dobrou poezii pro děti je mnohem těžší, než by se zdálo. Dávám ST jednoznačně a těším se na další, M.
Moc pěkná. Michaela
Ňežná, milá a vzpomínková a vońavá ,taková je tvá básnička.
Ňežná a vońavá je tvoje báseń.