Zamyšlení

Publikoval(a) Malfelica dne 26. října 2016

Co mě bavilo, již nebaví, žití mne hned unaví. Morbidní myšlenky hlavou se hrnou, kéž můj život projde změnou. Jak vydržet v životě, který nepatří mi? Proč žít znechucen s ostatními? Když každou věc provází "musíš". Když se každým nádechem dusíš? Společnost udává ti směr života, vše co děláš je tvá robota. Co bys chtěl na pak odkládáš, svého života si neužíváš. Na smrtelné posteli, každý se jen podiví, že svůj život nežil, jak chtěl, teď už ale patří ke zbytku těl.

Přečíst náhodné dílo