Všichni lidi budou psát básně,
rozkvetou myšlenky, přání, city,
na světě bude všem dobře až krásně,
vyrostou vesnice, městečka v City.
Básně budou psát veršem a činy,
na loukách, na stráních, po lesech,
tulit se do náruče milenčiny
v pohybu a tancích na plesech.
Jemná nit závojů z mlhy či ze silonu
už nikdy se v životě nezauzlí,
budou psát hudbu něžných tónů,
dokud nádhernou symfonii nevykouzlí.
Pěkné. Kéž by to tak bylo.ST.
Něco si naleju a pak se zasním... M.
Poet of Future - Symphony no.1 in A minor
Hudba budoucnosti, prozatím nikým nezkomponována, žádné takty, prázdné notové osnovy, bez jediné noty...a přesto zní naprosto úžasně;)
Tvá fantazie opět rozkvetla....sice sci-fi, ale čte se to moc hezky:-).
Už aby tady tahle budoucnost byla :) ST
Souhlasím se vším, co bylo napsáno pode mnou. Tenhle kousek se ti vážně poved. ST.
palec nahoru...je třeba vyvažovat i optimistickými pohledy...né jen fňukat...za dva!