Z budoucnosti

Publikoval(a) podnebný dne 7. srpna 2016

Všichni lidi budou psát básně, rozkvetou myšlenky, přání, city, na světě bude všem dobře až krásně, vyrostou vesnice, městečka v City. Básně budou psát veršem a činy, na loukách, na stráních, po lesech, tulit se do náruče milenčiny v pohybu a tancích na plesech. Jemná nit závojů z mlhy či ze silonu už nikdy se v životě nezauzlí, budou psát hudbu něžných tónů, dokud nádhernou symfonii nevykouzlí.

Přečíst náhodné dílo