I lidé zdravého rozumu, poruší nejedno pravidlo, vždyť jedná se pouze o sumu - když, správné je zvoleno platidlo. A tak vábíc je na svou etudu,
Já vím holku jsi nechtěl. Přál si kluka.Ani jméno jsi mi nedal. Co jsem jenom udělala žes mě neměl rád.Jen slova
Myli synu Synu můj myli nenech se zadupat do hlíny. Jsi mladý strom
Pro mého syna. Na tváři máš masku,ale ne maškarní. Tajemnou své city a lásku máš v srdci uzavřené. čeho se bojíš vzdyt si správný chlap
"Tati? Co se stane až umřu?" " Nic se nestane." "A proč?" "Protože jsi člověk." "Aha, takže lidi jsou nesmrtelný?"
Otec matka v ostrém sporu Jejich dítě bezesporu S obavou a zmatkem v duši Před křikem si zacpe uši Také oči nepokrytě
Ty můj malý jelimánku Uložím tě do svých peřin Po kojení zase k spánku Na světě jsi jen pár vteřin Očekávám večer zrána
Táta s mámou pryč Šňůrka a můj klíč Který podle chůze Houpe se buď tuze Nahoru a dolů
Běsnícím davem putuji jako dým skrz pohled zlomených mužů a žen vše jsem vsadil na závěrečný rým pod kterým se otřese matka zem loutkám ve vrcholné politice
Kdybych měl vlasy Chtěl bych je vískat Poslouchat hlasy Rodičů zblízka Vrátit se v čase
Muži Nahřej vodu příprav necky Na kamnech a postupně Okoupu nám děcka všecky Až to bude dostupné
Máma táta dítě Které probouzí tě Ať noc nebo den Křikem plných plen Máma táta dítě
Přelétnout svět pro žít ještě teď dokud jsi tu dokud je tu náš synek a věřit bude to dobrý
Otče můj, všemocný zázraku, vždy budu za tebou stát stůj co stůj, můj anděli,spáso,naději, můj proroku... Tolik jsem Ti toho nestihla říct,
Vesmírem nekonečná ve čtyřlístku svá v našem žití
Za prahem v bolavém tichu otče, odcházíš by jsi neviděl moji míchu co žije a proudí
Bojím se napsat v pamět vepsat tuto poezii co smutna jest Přetneme to vlákno rodinné smrti? ...Asi jsi odešel
Maminko je těžké 5 dětí vychovat si růže divoká ta červeň Ti tvář barví
Snažím se najít klid tam kde ho táta drtí zlými slovy co mě mučí a vraždí on nemyslí to snad tak
Jak jedovatý had zakusuješ se slovy do mě nejsi člověk koho chci znát Jako saň dusíš nás
Hledala jsem cestu cest Hledala jsem hvězdu hvězd Každá cesta
Proč padá listí, chceš vědět? Proč pláč v dešti je latentní a ryzí? Proč lidé sami v tichu touží sedět? Když svět kol připadá jim cizí? Chceš se také krajem rozletět?
Vy co stojíte při mě dramaticky dinamicky nádherně Ve zlých chvílích
Maminka růže na sněhu bodavé tiché rány se uvnitř jejich hlubokých očí zračí
Je to naše lilie stvoření naděje naše babička Jiřinka je anděl v lidské podobě
Lásko milionkrát víc mě miluješ když se mnou a naším synkem jseš Milionkrát víc nás
Rituško ach má divoká chápavá Rito všechno se změnilo
Opylená blahem mi 3 sme se setkaly V životě pozemským V lásce nás 3 Tím že narodilo se dítě
Protrpím si tě má cesto rájem bych se přetrhnouti mohla jako nit At šije jehla bych se nepřetrhla
Smrt je v hádkách snad bez nálady vyřešit mám ráda pohodu a klid